پنج شنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱

فرمانده سپاه کردستان:حل مشکل زمین آرامستان سنندج توسط سپاه کردستان

شنبه - 31 دسامبر 2016
حل مشکل زمین آرامستان سنندج توسط سپاه کردستان

فرمانده سپاه کردستان با اشاره به واگذاری زمین ملکی سپاه بیت‌المقدس به آرامستان بهشت محمدی سنندج، گفت: این زمین خریداری داشت که حاضر بود پول زیادی پرداخت کند اما ما برای رفع محدودیت این آرامستان، از نفع زیاد سپاه گذشتیم.

کردنامه: سردار محمدحسین رجبی در رابطه با اختصاص زمین ملکی سپاە کردستان به آرامستان سنندج، اظهار کرد: برای این کار ما واقع شدیم در بین دو امر، یکی شهرداری سنندج و دیگری پیشنهاد مبلغی بالاتر از سوی شخصی که طالب خرید این زمین بود.

وی افزود: در حال حاضر ظرفیت آرامستان بهشت محمدی محدود شده و برای دفن اموات از لابه‌لای قبور استفاده می‌کنند و این بحث از سال‌های قبل مطرح بود اما از سوی شهرداری اقدامی جدی صورت نگرفت.

فرماندە سپاە کردستان در ادامە با اشارە بە اینکە در این دورە خود شهردار سنندج شخصاً پیگیر این قضیه بود و بحث به صورت جدی مطرح شد، عنوان کرد: ما هم در حوزە سپاە مشکلات خاص خود را در زمینە ساخت و ساز و یک سری کمبودها داریم و می‌توانستیم زمین را بە قیمت بالاتری بفروشیم.

رجبی تصریح کرد: از کنار این واقعیت نمی‌توان بە سادگی رد شد و آن هم محدودیت بهشت محمدی است، در نهایت ما نظر مسؤولان بالاتر از خودمان را جلب کردیم و تصمیم بر این شد کە بە همین قیمت پایین شهرداری، بسندە کنیم.

وی با اشارە بە اینکە هدف حل مشکل بهشت محمدی سنندج است، افزود: ما قدم‌های زیادی در زمینه ارائە خدمت بە مردم کردستان برداشتە‌ایم و افتخار می‌کنیم و این کار هم بە همین سبب صورت گرفتە و تقریبا بە مراحل پایانی کار نزدیک هستیم که مورد رضایت خداوند متعال و لطف نظر مردم قرار گیرد.

 

منبع: فارس

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس