پنج شنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱

پروژه های فیبر نوری و ارتباطات سیار (فاز ۷) مخابرات منطقه کردستان به اتمام رسید

سه‌شنبه - 14 مارس 2017
پروژه های فیبر نوری و ارتباطات سیار (فاز ۷) مخابرات منطقه کردستان به اتمام رسید

طی مراسمی با حضور مجری طرح فیبرنوری شرکت مخابرات ایران، استاندار و معاونین استاندارکردستان،مسولین ارشد استانی و مدیران مخابرات منطقه کردستان از پیمانکاران و دست اندرکاران این پروژه ها تقدیر و تجلیل شد.

کردنامه: دراین­ مراسم، استاندارکردستان ضمن قدردانی ازهمه تلاشگران­ عرصه­ مخابرات بخصوص مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت مخابرات ایران، در خصوص توجه ویژه به پروژه ها و ارتقاء امکانات مخابراتی منطقه کردستان گفت: به واسطه حمایت های همیشگی دکتر سراییان خدمات قابل ارائه مخابرات منطقه در سطح استان چشمگیر و بسیار برجسته است.

عبدالمحمد زاهدی افزود: رضایت مندی مشتریان مخابرات منطقه، از تنوع و کیفیت خدمات مخابراتی در سطح استان بیانگر این امر است و این مهم موجب حفظ جایگاه مخابرات در بین اپراتورهای رقیب می شود.

وی اظهار داشت: تلاش های دلسوزانه مدیر مخابرات منطقه کردستان برای اجرا و توسعه زیرساخت های مخابراتی و ارائه خدمات با کیفیت و در خور مشتریان ستودنی است.

زاهدی در ادامه یادآور شد: مسولین مربوط به حوزه خدمات مخابرات در سطح استان شاهد تلاش های چشمگیر کارکنان مخابرات در سال جاری هستند که در شرایط نامساعد جوی و آب و هوایی  مشغول به انجام پروژه های مخابراتی در دست اقدام بودند.

وی خاطر نشان کرد: مخابرات منطقه کردستان در شرایط سخت و طاقت فرسای آب و هوایی موفق به راه اندازی ۳۵۰ سایت مخابراتی شدند.

زاهدی در پایان از تلاش ،همکاری ،همراهی و همدلی مسولین مخابرات در سطح کشور و منطقه تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه این مراسم مجری پروژه فیبر نوری مخابرات ایران: پیش روی مخابرات منطقه کردستان در اجرای پروژه فیبر نوری چشمگیر است.

مهندس یافتیان افزود: مخابرات منطقه کردستان در اجرای پروژه  فیبر نوری و ارتباطات سیار(فاز ۷) بیش از حد انتظار و به صورت چشمگیری سرعت عمل داشته است.

مهندس یافتیان در مراسم تجلیل از پیمانکاران پروژه های فیبر نوری و ارتباطات سیار فاز ۷که در هتل شادی سنندج برگزار شد، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات شبانه روزی مدیر و کارکنان مخابرات منطقه کردستان، استاندار تلاشگر کردستان در خصوص تلاش های بی وقفه و شبانه روزی در راستای اجرای سریع و بیش از حد انتظار پروژه های فیبرنوری  گفت: خدا را شاکریم که تعامل و همکاری مجموعه مخابرات منطقه موجب ارتقاء خدمات مخابرتی در سطح استان شده است .

وی افزود: مدیر عامل شرکت مخابرات ایران، با توجه به فعالیت ها و اقدامات مناسب مخابراتی در استان کردستان از مجموعه مخابرات منطقه و مدیر منطقه نهایت تقدیر و تشکر را دارد که به همین دلیل توجه ویژه ای به مخابرات منطقه کردستان دارد.

در ابتدای این مراسم مدیر مخابرات منطقه کردستان نیز، ضمن عرض خیر مقدم و تبریک پیشاپیش ولادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) و تبریک سال نو به تشریح اقدامات و فعالیت های مخابرات منطقه کردستان پرداخت.

آزاد حکمت از حمایت و پشتیبانی های همیشگی دکتر سراییان مدیر عامل مخابرات ایران ،مهندس یافتیان مجری این پروژه و استاندار ساعی کردستان در راستای اتمام پروژه های فوق قدردانی کرد و گفت: این نوع حمایت های مادی و معنوی موجب دلگرمی مجموعه مخابرات در انجام هرچه بهتر پرو ژه های مخابراتی می شود که در نهایت رضایتمندی مشتریان را به دنبال دارد.

وی افزود: خوشبختانه با همکاری و همدلی کارکنان مخابرات و پیمانکاران پروژه فیبر نوری، موفق شدیم در عرض ۵۰ روز در سخت ترین شرایط جوی آب و هوایی ۳۵۰ سایت نسل ۳ و ۴  را در سطح استان راه اندازی کنیم که در حال حاضر مشتریان مخابرات از این خدمات بهره می برند.

گفتنی است: با حضور مهندس یافتیان،استاندار،معاونین استاندار، مسولین ارشد استانی و مدیران مخابرات منطقه کردستان از پروژه های فیبرنوریِ دردست اقدام و محل  SHOW ROOM که توسط همکاران استانی طراحی شده است بازدید به عمل آمد.

در ادامه این مراسم از پیمانکاران و دست اندکاران پروژه های فیبر نوری وارتباطات سیار (فاز ۷) و ارتباطات روستایی با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد.

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس