دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان:کالاهای اساسی مردم بدون هیچ مشکلی تامین می‌شود

سه‌شنبه - 25 سپتامبر 2018
کالاهای اساسی مردم بدون هیچ مشکلی تامین می‌شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان گفت: به مردم اطمینان می دهیم کالاهای اساسی بدون هیچ مشکلی تامین خواهد شد .

کردنامه: حسین فیروزی در جلسه کارگروه تنظیم بازار استان ضمن اطمینان بخشیدن به مردم در خصوص تامین کالاهای اساسی، اظهار کرد: ذخیره و انبار کردن کالا موجب کاهش کیفیت آنها می شود .

وی پس از ارائه گزارش جهاد کشاورزی استان در رابطه با تامین نیاز هیات مذهبی و مراکز پر مصرف مانند دانشگاه ها، مراکز شبانه روزی آموزش و پرورش، بیمارستان ها، زندان ها و مراکز نظامی و انتظامی، عنوان کرد: باید به سرعت برآورد دقیقی از نیازها و درخواست‌های این مراکز تهیه و آن را به کارگروه ملی تنظیم بازار اعلام کنیم.

در این جلسه همچنین مشکلات کامیون داران استان با حضور نمایندگان آنها بررسی شد و فیروزی با ابراز امیدواری نسبت به بهبود شرایط کشور از رانندگان خواست صبورانه، در حد توان ایثار کنند تا مشکل مردم حل شود.

معاون اقتصادی استاندار تحریم را ابزار جنگ در اختیار حکومت یکجانبه گرای آمریکا عنوان کرد و افزود: بر کسی پوشیده نیست که ما در یک جنگ اقتصادی هستیم و آمریکا می خواهد به سایر کشورها تحمیل کند که پیرو سیاست های اقتصادی او باشند اما در روزهای اخیر اوپک علیرغم فشارهای آمریکا تولید خود را افزایش نداد و ان شاالله در آینده نیز شاهد اتفاقات بهتری خواهیم بود.

وی در ادامه گفت: مسئولان نسبت به مشکلات کامیونداران کم توجه نیستند اما با توجه به شرایط لازم است مردم و مسئولان به اجماع فکری و نظری برای حل مشکلات برسند.

فیروزی از مدیران ذیربط استان خواست با همکاری  اتحادیه کامیون داران سنندج کمبودها را با آمار و اعداد احصاء و به دولت منعکس کنند و تغییر قیمت ها نیز با تحلیل نموداری بررسی شود .

وی با یادآوری اینکه مردم با کمبودها کنار می آیند اما تبعیض را قبول نمی کنند، افزود: در راستای شفافیت و تحقق نظارت مردم بر عملکرد مسئولان استان، باید اتحادیه کامیون داران در جریان توزیع سهمیه مرتبط دخیل باشند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس