دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱

رئیس سازمان مدیریت و رنامه ریزی کردستان:مطالبات گندم کاران کردستانی تا پایان مهر پرداخت می شود

یکشنبه - 14 اکتبر 2018
مطالبات گندم کاران کردستانی تا پایان مهر پرداخت می شود

رئیس سازمان مدیریت و رنامه ریزی استان کردستان گفت: پرداخت طلب گندمکاران از دغدغه‌ های جدی دولت است که تمامی آن تا پایان مهر ماه پرداخت می‌ شود.

کردنامه: بهرام نصرالهی زاده اظهار کرد: تاکنون ۷۵ درصد طلب کشاورزان گندمکار کردستانی پرداخت شده و بقیه آن نیز تا پایان مهر به حساب کل کشاورزان گندمکار کردستانی واریز می ‌شود.

وی پرداخت طلب گندمکاران را از دغدغه‌ های جدی دولت عنوان کرد و افزود: از آنجا که کردستان، استان آخر در برداشت گندم است هر ساله در زمینه پرداخت وجه گندمکاران با مشکل مواجه می ‌شد، اما امسال دولت در زمینه پرداخت وجه خوب عمل کرد.

رئیس سازمان مدیریت و رنامه ریزی استان کردستان ادامه داد: امسال در شورای برنامه ریزی استان، طرح های متعددی برای شهرستان ‌ها مصوب شده که با همکاری مدیران شهرستان ها باید اولویت بندی شود و طرح هایی که نیاز مردم به آن بیشتر باشد، در اولویت اجرا قرار گیرد.

نصرالهی زاده یادآور شد: در یکی از این طرح ها که برای شهرستان دهگلان مصوب شده با توجه به اینکه این شهرستان در حوزه فعالیت ‌های اقتصادی در پایاب دو سد سورال و سنگ سیاه قابلیت تبدیل بیش از دو هزار هکتار اراضی دیم به آبی را دارد که با بررسی وضع موجود، پیشرفت طرح ها و امکاناتی که در شهرستان و استان موجود است در دستور کار قرار می ‌گیرد./ مهر


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس