پنج شنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱

هویت جانباختگان حادثه آتش سوزی خودرو در بانه مشخص شد

شنبه - 8 دسامبر 2018
هویت جانباختگان حادثه آتش سوزی خودرو در بانه مشخص شد

رئیس پزشکی قانونی شهرستان بانه گفت: هویت جانباختگان حادثه آتش سوزی روز گذشته (جمعه) خودروی سورای دوو در جاده نیزه رود بانه مشخص شد.

کردنامه: کیوان شمسی در این باره اظهار کرد: بر اساس نتایج بررسی ها و آزمایش های پزشکی، هویت ۲ جانباخته حادثه آتش سوزی خودرو مشخص شد و هویت آنها به تایید رسید.

وی افزود: هویت این ۲ جانباخته رحیم ذبیحی و کیوان ذبیحی است.

رحیم ذبیحی فیلمساز و کارگردان بانه ای است و در این حادثه همراه برادرش کیوان ذبیحی جان خود را از دست دادند.

به گزارش ایرنا، عصر جمعه یک دستگاه خودرو سواری دوو متعلق به رحیم ذبیحی کارگردان سینما در جاده روستای نیزه رود به دره سقوط کرد و آتش گرفت، در این حادثه ۲ سرنشین خودرو (رحیم و کیوان ذبیحی) جان باختند.

برخی افراد و منابع محلی می گویند احتمال اینکه این دو نفر در جریان اختلاف هایی کشته شده و سپس با صحنه سازی خودروی آنها به دره سقوط کرده باشد، وجود دارد.

برخی نیز مدعی هستند دست های هر ۲ سرنشین این خودروی سواری بسته بوده و این امر شائبه قتل آنها را افزایش می دهد یعنی ابتدا دست های آنها بسته و سپس خودرویشان به درون دره فرستاده شده و در آنجا دچار حریق می شود و در نتیجه هر دو نفر کشته می شوند.

پلیس این احتمالات را تایید نکرد و اعلام کرد تا بررسی دقیق و یافتن علت حادثه نمی توان در این خصوص اظهار نظر دقیقی کرد بنابراین از مردم می خواهیم به شایعات توجه نکنند و اجازه دهند پلیس پس از بررسی های فنی و تخصصی در روزهای آینده در خصوص علت این حادثه اطلاع رسانی کند.

رئیس پزشکی قانونی بانه در خصوص احتمال قتل و کشته شدن این دو نفر تاکید کرد: هنوز مرجع قانونی قتل این ۲ جان باخته را تایید نکرده ولی برای مشخص شدن این موضوع نمونه برداری اجساد انجام شده است./ایرنا

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس