دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱

۲ زن برای اولین بار در کردستان به عنوان بخشدار منصوب شدند

چهارشنبه - 9 ژانویه 2019
۲ زن برای اولین بار در کردستان به عنوان بخشدار منصوب شدند

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری کردستان گفت: در ابلاغی از سوی بهمن مرادنیا استاندار کردستان لطیفه نوروزی و نگار صابری به عنوان نخستین بخشداران زن این استان منصوب و مشغول بکار شدند.

کردنامه: لیلا آژیر اظهار داشت: لطیفه نوروزی حدود چهار سال رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت سقز بود و اکنون سکان دار بخش زیویه از بخش های تابعه این شهرستان شده است.

وی با اشاره به توجه ویژه دولت تدبیر و امید به جایگاه مدیریتی بانوان در سطح کشور گفت: از سال ۹۴ تاکنون بیش از ۹۰۰ نفر از زنان شاغل در پست های مهم مدیریتی این استان بکار گرفته شده اند.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کردستان افزود: مدیرکل، معاون اداره، معاون مدیرکل، رئیس اداره، رئیس دانشگاه، معاون فرماندار، مشاور فرماندار، بخشدار و دهیار از جمله پست های مهم بانوان در استان کردستان است.

دومین بخشدار زن در بیجار منصوب شد

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری کردستان گفت: نگار صابری نیز به عنوان دومین بخشدار زن این استان در بخش مرکزی شهرستان بیجار کار خود را آغاز کرده است.

آژیر افزود: صابری دارای ۲۷ سال سابقه خدمت بوده و از نیروهای وزارت کشور و شاغل در فرمانداری بیجار است.

وی اظهار داشت: صابری دانش آموخته لیسانس علوم اجتماعی از دانشگاه علامه طباطبایی تهران و فوق لیسانس روان شناسی از دانشگاه زنجان است./ایرنا


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس