پنج شنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱

این عملکرد مردم است یا آقای مدیر؟اظهارات شگفت انگیز مدیرکل ورزش و جوانان کردستان و چند نکته باریکتر از مو

چهارشنبه - 18 دسامبر 2019
اظهارات شگفت انگیز مدیرکل ورزش و جوانان کردستان و چند نکته باریکتر از مو

متاسفانه امروز سنندج به عنوان مرکز کردستان حتی یک زمین چمن مناسب برای برگزاری مسابقات فوتبال در اختیار ندارد و این در حالی است که تنها چند سال قبل چندین زمین چمن خوب و استاندارد در سنندج مورد بهره برداری قرار می گرفت

مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان در پاسخ به سوال خبرنگار مهر در خصوص روند برگزاری انتخابات هیات فوتبال این استان، اظهار داشته است: انتخابات هیات فوتبال کاملا در چهارچوب قوانین و مقررات مجمع برگزار می شود و تخلفی صورت نگرفته است.

حامد جولایی با بیان اینکه بهتر بود که رضا رحمانی از ریاست هیات استفعا می داد تا انتخابات به شکل بهتری برگزار شود، گفت: هر چند که ما هم برای استعفای وی پیشنهاد دادیم ولی علیرغم انجام ندادن این مهم، انتخابات هیات فوتبال کردستان در چهارچوب قوانین برگزار می شود و بر اساس آئین نامه رئیس هیات می تواند بدون استعفا برای دور بعدی نیز کاندیدا شود.

به هر حال علیرغم ضعف های مشهود در عملکرد رضا رحمانی در هیات فوتبال کردستان، انتخابات این هیات تنها با حضور یک کاندیدا برگزار می شود و بدون شک و در بدترین شرایط این تک کاندیدا برای چهار سال آینده هم سکان هدایت این رشته پر طرفدار در کردستان را بر عهده می گیرد و آنچه باقی می ماند جوانان و نوجوانی علاقمندی هستند که باید با این فقر امکانات همچنان بسازند و بسوزند.

متاسفانه امروز سنندج به عنوان مرکز کردستان حتی یک زمین چمن مناسب برای برگزاری مسابقات فوتبال در اختیار ندارد و این در حالی است که تنها چند سال قبل چندین زمین چمن خوب و استاندارد در سنندج مورد بهره برداری قرار می گرفت ولی دعوا نه برای تقویت امکانات فوتبال در کردستان، بلکه بیشتر برای کسب صندلی ریاست هیات بالاگرفته است.

این در حالی است که مدیرکل ورزش و جوانان کردستان در اردیبهشت ماه ۹۷ در گفت و گو با خبرنگار ايرنا گفته بود: زمين فوتبال اين ورزشگاه داراي چمن طبيعي بود ولي نبود آب كافي براي آبياري باعث شد در چند سال اخير بدون استفاده بماند كه با نظر دستگاه ورزش و جوانان تصميم گرفتيم آن را به چمن مصنوعي مجهز كنيم.
وي در همان مصاحبه با بيان اينكه در چند ماه آينده اين زمين آماده بهره برداري خواهد شد، افزود: براي تمرينات تيم هاي پايه فوتبال و همچنين استعداديابي از اين زمين استفاده خواهيم كرد.
مديركل ورزش و جوانان كردستان مساحت زمين چمن ورزشگاه استقلال سنندج را ۷۹۸۰ متر مربع اعلام كرده و يادآور شده بود: اعتبار لازم براي تجهيز زمين به چمن مصنوعي تامين شده و پس از انجام زيرسازي هاي اوليه، نصب آن آغاز مي شود.
جولايي تاكيد كرد: ورزشگاه استقلال با اجراي اين طرح علاوه بر زمين چمن مصنوعي فوتبال به دفاتر اداري و سرويس بهداشتي نيز مجهز خواهد شد.

حال سوال اینجاست که ریشه این مژده عجیب و غریب مدیرکل ورزش کردستان به جوانان و نوجوانان علاقمند کردستانی برای ساختن و سوختن با فقر امکانات باید در کارنامه ایشان جستجو شود یا در سرنوشت فوتبال دوستانی که ایشان مدیرکل شان است؟ و آیا نبود حتی یک زمین چمن در سنندج حاصل عملکرد آقای مدیرکل است یا مردم؟


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس