پنج شنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱

هجدهمین استاندار کردستان معرفی شد

دوشنبه - 22 نوامبر 2021
هجدهمین استاندار کردستان معرفی شد

اسماعیل زارعی کوشا، هجدهمین استاندار کردستان پس از پیروزی انقلاب اسلامی امروز با حضور وزیر کشور معرفی شد.

به گزارش کردنامه، اسماعیل زارعی‌کوشا هجدهمین استاندار کردستان پس از پیروزی انقلاب اسلامی امروز با حضور احمد وحیدی وزیر کشور معرفی شد.

در مراسم تکریم و معارفه استانداران سابق و جدید کردستان، نماینده ولی فقیه در استان، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه سنندج، مسئولان استانی و شهرستانی، نمایندگان احزاب و تشکل‌های سیاسی و فرماندهان نظامی و انتظامی حضور داشتند.

در این مراسم از بهمن مرادنیا استاندار سابق کردستان تقدیر و اسماعیل زارعی‌کوشا به عنوان استاندار جدید معرفی شد.

زارعی‌کوشا متولد ۱۳۵۷ در شهرستان قروه و کارشناس ارشد و دانشجوی دکتری در رشته فقه و مبانی حقوق و کارشناس حسابداری و جوانترین استاندار کردستان پس از پیروزی انقلاب اسلامی در این استان است.

وی پیش از این مسؤولیت‌هایی چون مشاور و مدیرکل حوزه وزارتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرکل روابط عمومی و تبلیغات مجمع تشخیص مصلحت نظام، فرماندار و قائم مقام شهرداری کلانشهر قم، فرماندار شهرستان نهاوند، قائم مقام صدا و سیمای مرکز خوزستان و همدان و مدیر طرح و نظارت مرکز موسیقی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران را برعهده داشته است.

در سوابق اجرایی و مدیریتی زارعی‌کوشا، سرپرست فرمانداری شهرستان بهار(استان همدان)، مشاور و مدیرکل حوزه استاندار همدان، مدیر مالی معاونت فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، دبیر دفتر هم اندیشی استادان و نخبگان دانشگاه شهید بهشتی تهران، مدیر اجرایی و مالی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شهید بهشتی تهران، معاون اداری و مالی صداو سیما مرکز همدان و سرپرست معاونت اطلاعات و اخبار (خبرگزاری) صداو سیمای مرکز همدان وجود دارد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس