سه شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۱

آموزش در شهرهای قرمز و نارنجی کردستان غیر حضوری شد

دوشنبه - 7 فوریه 2022
آموزش در شهرهای قرمز و نارنجی کردستان غیر حضوری شد

در وضعیت قرمز و نارنجی، کلاس‌های درس تمام مدارس شهری در مقاطع مختلف تحصیلی به مدت یک هفته غیر حضوری و در بستر فضای مجازی " شبکه شاد" خواهد بود.

با توجه به مصوبه اخیر ستاد استانی مقابله با کرونا، وضعیت فعالیت مدارس استان از  امروز شنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ تا پایان هفته به شرح زیر اعلام می گردد:

در وضعیت قرمز و نارنجی، کلاس‌های درس دانش آموزان دوره‌های مختلف تحصیلی مدارس مناطق روستایی کم جمعیت و دروس عملی هنرستان‌ها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی حضوری و کلاس‌های درس تمام مدارس شهری در مقاطع مختلف تحصیلی به مدت یک  هفته غیر حضوری و در بستر فضای مجازی ” شبکه شاد” خواهد بود.

در وضعیت زرد  با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و گروه‌بندی متوازن در مدارس با تراکم بالا، آموزش دانش آموزان به صورت حضوری می باشد، در صورتی که در مدارسی دانش آموزان در بیش از یک کلاس با علائم کرونا وجود داشته باشند با تشخیص و پیشنهاد شورای مدرسه و تایید اداره شهرستان، آموزش آن‌ها می‌تواند به صورت غیر حضوری در بستر شاد به مدت یک هفته ادامه داشته باشد.

در وضعیت آبی آموزش مدارس با رعایت پروتکل‌های بهداشتی حضوری خواهد بود.

شایان ذکر است در حال حاضر شهرستان‌های سقز و بانه در وضعیت قرمز، سنندج و کامیاران در وضعیت نارنجی و سایر شهرستان ها در وضعیت زرد هستند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس