سه شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۱

کردستان صاحب خانه شنا شد

سه‌شنبه - 15 مارس 2022
کردستان صاحب خانه شنا شد

سنندج- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان کردستان گفت: استخر ملک نیای شهر سنندج به عنوان خانه شنای استان فعالیت خود را به زودی آغاز می‌کند.

به گزارش کردنامه، حامد جولایی در مجمع انتخابات هیات نجات غریق و غواصی استان کردستان اظهار داشت: هیات نجات غریق و غواصی استان می‌تواند در استخر ملک نیای شهر سنندج، کلاس‌های مربیگری و داوری خود را برگزار کند.

وی گفت: در برخی از شهرستان‌های استان چند نفر ناجی، استخرها را در اختیار خود قرار گرفته‌اند و نمی گذارند دیگران از آنها استفاده کنند که هیات استان نباید اجازه چنین فعالیتی را به این افراد بدهد.

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان ادامه داد: در استان کردستان سدهای خوبی را داریم که با انعقاد یک تفاهم نامه سه جانبه می‌توان از این پس از ظرفیت‌ این سدها نیز استفاده لازم را برد. 

وی اضافه کرد: هیات نجات غریق و غواصی کردستان جرو هیات‌های خوب استان بوده و تاکنون هماهنگی و تعامل بسیار خوبی را با مجموعه ورزش و جوانان و جامعه ورزشی داشته‌ است.

جولایی یادآور شد: نجات غریقی و غواصی چون با نجات جان انسان‌ها سرو کار دارد، شغل بسیار حائز اهمیتی بوده و از پاداش اخروی بسیاری نیز برخوردار است.

“مرتضی کرمی” رییس جدید هیات نجات غریق و غواصی کردستان شد

در این مجمع انتخاباتی «مرتضی کرمی» با کسب ۱۹ رای از مجموع ۱۹ رای ماخوذه به عنوان رییس جدید هیات نجات غریق و غواصی استان کردستان انتخاب شد.

«اسعد شیخ الاسلامی» نیز با کسب ۱۷ رای به عنوان بازرس جدید هیات نجات غریق و غواصی استان کردستان انتخاب شد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس