سه شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۱

اتمام حجت استاندار کردستان با مدیران ترددی

پنج‌شنبه - 7 آوریل 2022
اتمام حجت استاندار کردستان با مدیران ترددی

استاندار کردستان ضمن تاکید بر استقرار مدیران در شهرستان سروآباد، خرداد ماه را آخرین فرصت در راستایی اجرایی کردن این مهم عنوان کرد.

به گزارش کردنامه، اسماعیل زارعی کوشا در جلسه شورای اداری شهرستان سروآباد اظهار کرد: کسی که در  شهرستان سروآباد مسئولیت می پذیرد باید در این شهرستان ساکن  و مستقر شود.

وی افزود:  مدیران کل هر مدیری را برای ادارات شهرستان  انتخاب می‌کنند باید در این شهرستان ساکن باشند و خروج ۸۰ درصد مدیران بعد از ساعت اداری به هیچ وجه  قابل پذیرش نیست.

زارعی کوشا اضافه کرد: با اسکان دائم مدیران می توان مشکلات شهرستان را به درستی بررسی و مرتفع کرد و این مهم  مصوبه شورای اداری استان محسوب می شود.

وی با بیان اینکه مردم ولی نعمتان ما هستند و باید هر قدمی را که می‌توانیم برای رفع مشکلات آنان برداریم، اضافه کرد: شهرستان سروآباد علیرغم همه مشکلات و کمبودها نگین منطقه کُردی و از توانمندی و ظرفیت های  بالایی برخوردار است و اگر محرومیتی وجود دارد از ضعف مدیران است.

زارعی کوشا عنوان کرد: شهرستان سروآباد از لحاظ وسعت و جمعیت کوچک اما از لحاظ مسافر پذیری جزو سه شهرستان اول و در تولید محصولات باغی و ماهی های سردابی سرآمد کردستان است

استاندار کردستان اظهار کرد: ما نیازمند یک اولویت بندی و تمرکز بیشتر بر اولویت ها هستیم تا این شهرستان به جایگاه واقعی خود برسد و کسانی که به دلیل نبود شرایط اشتغال و تنگنای معیشتی از این شهرستان راهی دیگر مناطق شده‌اند به زادگاه خود برگردند.

استاندار کردستان وعده داد:سفر فشرده‌ای به سروآباد داشتیم، اما جلسه ویژه‌ای برای جمع‌بندی مسائل و نظرات کارشناسی برگزار خواهیم کرد و در فصل تخصیص و توزیع اعتبارات با شناختی که وجود دارد تصمیمات واقع بینانه‌تری برای رشد و توسعه سروآباد اتخاذ خواهیم کرد.

مقام عالی دولت در کردستان با بیان اینکه وضعیت راه‌های روستایی شهرستان گردشگر پذیر سروآباد مناسب نیست، اظهار کرد: بر اساس برنامه ریزی‌هایی که انجام داده‌ایم  امسال و سال آینده باید فاصله  آسفالت راه روستایی کردستان به  میانگین کشوری و به ۸۰ درصد  برسد.

در جلسه شورای اداری شهرستان سروآباد که با حضور مدیران کل دستگاه‌های اجرایی برگزار شد استاندار کردستان مهمترین درخواست‌ها و نیازمندی های شهرستان در حوزه‌های مخابرات، برق، آب و فاضلاب، بهداشت و درمان، راه و گردشگری را مورد بحث و بررسی قرار داد و برای اتمام و انجام پروژه‌های مختلف زمانبندی مشخص تعیین شد.

ایسنا


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس