دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱

مربی کردستانی تیم ملی تنیس روی میز کشورمان به ترکیه اعزام شد

پنج‌شنبه - 11 آگوست 2022
مربی کردستانی تیم ملی تنیس روی میز کشورمان به ترکیه اعزام شد

«جمیل لطف اله نسبی» مربی با دانش کردستانی تیم ملی تنیس روی میز کشورمان به منظور حضور در رقابت های بازی های همبستگی کشورهای اسلامی به کشور ترکیه سفر کرده است.

به گزارش کردنامه؛ تیم ملی تنیس روی میز کشورمان پس از برگزاری اردوهای مختلف و کسب آمادگی لازم روز ۱۵ مرداد ماه جهت حضور در مسابقات بازی های همبستگی کشورهای اسلامی تهران را به مقصد ترکیه ترک کردند.

افشین نوروزی، نوشاد عالمیان، نیما عالمیان، امیرحسین هدایی با هدایت «جمیل لطف اله نسبی» مربی با دانش کردستانی اعضای تیم ملی تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران را در این مسابقات تشکیل می دهند.

گفتنی است؛ در اولین روز از این مسابقات نیما عالمیان با پیروزی ۳ – ۰ در مصاف با عظمت ارگشوف حریفی از کشور قرقیزستان موفق به راهیابی به مرحله یک چهارم پایانی شد.

همچنین امیر حسین هدایی با غلبه ۳ – ۰ در برابر محمد شفان از مالدیو و در دیگر دیدار پس از پشت سر گذاشتن ۳ – ۰ در برابر نماینده کشور آلبانی به جمع ۸ نفر برتر مسابقات راه یافت.

در مرحله ی نیمه نهایی تنیس روی میز مردان، نیما عالمیان به مصاف حریف قزاقستانی رفت و با نتیجه ۴ بر ۱ به برتری دست یافت و فینالیست شد.

در دیگر دیدار این مرحله، امیرحسین هدایی با پیروزی ۴ بر ۱ مقابل حریفی از عربستان صعودی به فینال راه یافت تا هردو نماینده کشورمان در فینال حاضر باشند و شاهد فینالی تمام ایرانی در رقابت های همبستگی کشورهای اسلامی باشیم.

در فینال رقابت های انفرادی مردان کشورهای اسلامی که فینالی تماما ایرانی بود امیرحسین هدایی در مصاف با نیما عالمیان به پیروزی ۴ – ۳ دست یافت و مدال طلای رقابت ها را بر گردن آویخت.

همچنین نیما عالمیان دیگر نماینده شایسته ایران ، به مدال نقره پنجمین دوره مسابقات بازی های همبستگی کشورهای اسلامی در ترکیه دست یافت.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس