دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱

برگزاری رقابت‌های مینی فوتبال روستایی جام پرچم در کردستان

چهارشنبه - 24 آگوست 2022
برگزاری رقابت‌های مینی فوتبال روستایی جام پرچم در کردستان

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان گفت: این مسابقات در مرحله بخش‌ها و روستاها از اوایل شهریورماه آغاز به کار خواهد کرد.

به گزارش کردنامه، حامد جولایی در جمع خبرنگاران استان، به حضور گسترده جامعه ورزشی روستاهای کردستان در اولین دوره مسابقات جام پرچم اشاره کرد و گفت: خوشبختانه با همکاری ادارات ورزش و جوانان و همچنین هیات های بومی محلی در شهرستان ها توانسته ایم تعداد زیادی از تیم های متقاضی در این دوره از رقابت ها را در سامانه ثبت نام کنیم و جامعه ورزشی روستاها استقبال بسیار خوبی از این مسابقات داشته اند.

وی ادامه داد: تاکنون و در مجموع حدود ۵۱۷ تیم در سراسر استان کردستان در سامانه اعلامی که به همین منظور مشخص شده است ثبت نام کرده اند که با توجه به نواقص مدارک ارائه شده احتمال ریزش محدود در این رقم وجود دارد.

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان یادآور شد؛ ۴۱۲ تیم در بخش آقایان و ۱۰۵ تیم در بخش بانوان در اولین دوره از رقابت های مینی فوتبال روستایی کشور با عنوان جام پرچم شرکت کرده اند که رده سنی شرکت کنندگان باید بالای ۱۵ سال باشد و دارا بودن بیمه ورزشی از شروط اساسی آن است.

وی افرود: آیین افتتاحیه این مسابقات با حضور مسئولان استانی و کشوری در اوایل شهریورماه و همزمان با ویژه برنامه های گرامیداشت هفته دولت در یکی از شهرستان های استان برگزار خواهد شد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس