دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱

مردم کردستان، نماد پاکدامنی و وفاداری به میهن

پنج‌شنبه - 22 سپتامبر 2022
مردم کردستان، نماد پاکدامنی و وفاداری به میهن

قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی گفت: کردستان گفت: مردم کردستان نماد پاکدامنی و وفاداری به میهن هستند و هراز چندگاهی شاهد جلوه‌های عفت زنان این سرزمین هستیم.

به گزارش کردنامه، حجت الاسلام روح الله حریزاوی در نشست با اصحاب رسانه استان کردستان اظهار داشت: مجاهدت بانوی شهید “فاطمه اسدی” نمونه بارزی از عفت زنان کردستانی است که اخیرا تفحص شده‌اند.

وی “شلیر رسولی” را نیز یکی دیگر از این بانوان پاکدامن نام برد که برای حفظ حیا و عفت، خود جانش را از دست داد.

قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به اینکه “مهسا امینی” نیز یکی دیگر از همین بانوان با آبرو و شرافتمند بود، افزود: امیدواریم هرچه زودتر ابعاد مختلف این قضیه روشن شود و نگذاریم کشورمان بیشتر از این دچار آسیب و زیان و ضرر شود.

وی ادامه داد: دشمن با سرعت دشمنی خود به میدان آورده و تخریب اموال عمومی و کشتار مردم را نشانه گرفته است.

حجت الاسلام حریزاوی با تاکید بر اینکه روندهای فرهنگی باید مورد بازنگری قرار گیرد، اضافه کرد: مقام معظم رهبری در توصیه مهم خود به دولت جدید، بازسازی انقلابی ساختار فرهنگ و رسانه کشور را خواستار شدند که این مهم باید مورد توجه قرار گیرد.

وی مسئله مهم دیگر را جهاد تبیین ذکر کرد و افزود: رهبری از یکسال گذشته تاکنون بیش از ۱۰۰ بار به عناوین مختلف در دیدارهای خود به اهمیت این مسئله اشاره کرده‌اند که باید این مهم نیز مورد توجه جدی قرار گیرد.

قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی گفت: خبرنگاران بهترین کسانی هستند که می‌توانند بدون سوگیری حقایق را بیان کنند و در شرایط کنونی روایت‌ها را به صورت کامل بیان کنند تا التهابات جامعه فروکش کند.

وی تاکید بر استواری انقلاب اسلامی را یکی دیگر نکات مهم برشمرد و ادامه داد: از اصحاب رسانه انتظار می رود توان تحلیلگری خود را بالا ببرند و کل جریان را روایت کنند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس