سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲

تحریم ایران نشانه اقتدار کشورمان است

دوشنبه - ۱۰ بهمن ۱۴۰۱
<strong>تحریم ایران نشانه اقتدار کشورمان است</strong>

مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور با اشاره به وضع تحریم‌های اقتصادی و سیاسی علیه کشورمان توسط دشمنان؛ این تحریم‌ها را نشانه اقتدار ایران اسلامی دانست.

به گزارش کردنامه، حجت الاسلام سعید عسکری در نشست خبری با اصحاب رسانه استان کردستان اظهار داشت: دشمن به مرحله‌ای رسیده که استاندار کردستان، فرمانده نیروی انتظامی و فرماندار شهر سنندج را تحریم می‌کند که این مسئله حاکی از اقتدار جمهوری اسلامی است.

وی افزود: امروز ایران در عرصه سیاسی کشوری مستقل است و به هیچ کشوری وابسته نیست.

مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور ادامه داد: نظام ما از اصل خود یک ذره هم انحراف نداشته و شعار “استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی” به تمام معنا در آن جاری و ساری است.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به حادثه به آتش کشیدن منزل ماموستا “یوسف محمدی” امام جماعت روستای کلاتی شهر سنندج و فوت ایشان در پی این اتفاق ناگوار، گفت: ماموستا یوسف محمدی فردی بدون حاشیه بود و فقط صرفا دغدغه دین و مذهب و قرآن داشت و حتی با مخالفان خود نیز با اخلاق خوب برخورد می‌کرد.

حجت الاسلام عسکری با بیان اینکه پس از این حادثه کانال‌های معاند نظام در فضای مجازی شروع به شایعه پراکنی کردند، ادامه داد: ابعاد این حادثه هنوز برای ما مشخص نشده است و همه مسئولان ارشد استانی پیگیر مشخص شدن علت این حادثه ناگوار هستند.

وی اضافه کرد: کار دشمنان ما این است که دستاوردهای بزرگ نظام را کوچک جلوه داده و مشکلات را بزرگ نشان ‌دهند و اخبار جعلی و ساختگی را منتشر کنند.

مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور در بخشی دیگر از سخنان خود به برنامه های پیش بینی شده برای ایام دهه مبارک فجر اشاره و تصریح کرد: امسال مردم محور اصلی برنامه‌های این ایام هستند و تلاش شده که نماینده ولی فقیه در استان کردستان نیز در میان اقشار مختلف مردم شهرستان‌های استان حضور یابند.

وی اضافه کرد: حجت الاسلام پورذهبی در این ایام به پنج شهرستان دهگلان، دیواندره، مریوان، بیجار و سقز سفر کرده و از نزدیک در میان مردم حضور خواهند یافت.

حجت الاسلام عسکری ادامه داد: در گذشته حضور مسئولان در میان مردم ما کمرنگ بوده است که همین مسئله مشکلاتی را در پی دارد.

وی از جمله دیگر برنامه‌های پیش بینی شده برای این ایام را تجلیل از خانواده شهدا و ایثارگران و سرکشی از پیشکسوتان تاثیرگذار ائمه جمعه و شوراهای روحانیت برشمرد.

مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور تمرکز بر مسئله جهاد تبیین و برگزاری کارگاه‌های سواد رسانه ای و برنامه‌های بصیرت افزایی را نیز از دیگر برنامه های درنظر گرفته شده برای گرامیداشت دهه فجر عنوان کرد.

image_pdf

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاه ها