سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲

برفروبی و نمکپاشی تمام معابر اصلی سطح شهر/ تردد در تمام خیابان‌های اصلی روان است

پنج شنبه - ۲۰ بهمن ۱۴۰۱
برفروبی و نمکپاشی تمام معابر اصلی سطح شهر/ تردد در تمام خیابان‌های اصلی روان است

معاون خدمات شهری شهرداری سنندج گفت: طی 48 ساعت گذشته 10 مرحله برفروبی در سطح شهر انجام شده و عملیات برفروبی و پاکسازی تمام معابر و نقاط حادثه خیز شهر سنندج همچنان ادامه دارد.

به گزارش کردنامه، عرفان فتحی، اظهار کرد: با تلاش اکیپ های ستاد برفروبی شهرداری سنندج طی ۴۸ ساعت گذشته تمام معابر اصلی و نقاط حادثه خیز در سطح شهر برفروبی شده و در حال حاضر تردد در تمام خیابان‌های اصلی روان است.

وی افزود: تمام نیروها و ماشین‌آلات ستاد برفروبی طی ۴۸ ساعت گذشته با توجه به بارش برف در آماده باش کامل بوده و در مسیرهای مختلف بیش از ۱۰ مرحله عملیات برفروبی و نمکپاشی را انجام و همچنان مشغول به کار هستند.

معاون خدمات شهری شهرداری سنندج با بیان اینکه در راستای خدمات رسانی هرچه بیشتر به شهروندان در کنار ۱۱۰ دستگاه خودرو ستاد برفروبی ۲۰ دستگاه از ماشین الات سازمان عمران و ۸ تیم آتش‌نشانی نیز در سطح شهر فعال هستند، گفت: معابر اصلی و نقاط حادثه خیز اولویت ستاد برفروبی شهرداری سنندج در ستاد برفروبی است.

وی گفت: متاسفانه پارک برخی خودروها در کنار خیابان‌های اصلی به ویژه در هسته مرکزی از موانع سد راه اکیپ های برفروبی شهرداری در زمان برفروبی است از شهروندان تقاضامندیم از پارک خودروها در کنار خیابان‌ها اکیدا خودداری کنند.

معاون خدمات شهری شهرداری سنندج افزود: خوشبختانه ناوگان حمل و نقل عمومی از ساعت های اولیه امروز در سطح شهر فعال بود و نسبت به جابجایی شهروندان اقدام شد.

image_pdf

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاه ها