سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲

طرح تشدید برخورد با سارقان در کردستان آغاز شد

به گزارش کردنامه از پایگاه خبری پلیس، سردار علی آزادی اظهار داشت: پدیده شوم سرقت، یکی از بزرگترین دغدغه های شهروندان است که پلیس برای این حوزه برنامه های ویژه ای در دستور کار دارد و این طرح در استان به مدت ۱۰ روز آغاز شده است.

وی با اشاره به تاکید فرمانده فراجا در خصوص اقدام ضربتی برای مقابله با سارقان و ناامن کنندگان جامعه، افزود: این مهم یکی از مطالبات بحق مردم است که پلیس در مجموعه انتظامی کردستان با تمام توان برای آن تلاش خواهند کرد.

فرمانده انتظامی کردستان ادامه داد: پلیس با اشراف اطلاعاتی سارقان و مجرمان را تحت نظر دارد و در راستای مطالبه به حق شهروندان و اجرای قانون با آنها برخورد می کند.

سردار آزادی به نقش شهروندان در پیشگیری از سرقت پرداخت و اضافه کرد: مردم در این امر مهم با پلیس همکاری داشته باشند و در نگهداری از اموال خود و همچنین به توصیه های پلیس در خصوص حفظ و نگهداری از اموال خود توجه داشته باشند.

وی با بیان اینکه امنیت و آرامش مردم خط قرمز پلیس است، یادآور شد: کردستان محل امنی برای جولان سارقان و هنجارشکنان نیست و پلیس قاطعانه و برابر قانون با اینگونه افراد برخورد خواهد کرد.

image_pdf

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاه ها